• New
Panduit FWTRP7N7NLNF077 Quick Net Interconnect Cable Assembly (Pack of 1)

Panduit FWTRP7N7NLNF077 Quick Net Interconnect Cable Assembly (Pack of 1)

Оценка на клиента:
BGN 69.92

Сума
На склад

Тип влакна : OM5+.Тип конектор 1 : женски Pan MPO и Тип конектор 2 : женски Pan MPO.Екология : В закрити помещения.Стандарти на които се появяват : Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS уступчивое за OM4 ANSI/TIA-492 AAAE, IEC 60793-2-10 Ед 6, TIA 568.3-D, ISO 11801 Ед 3, Ro HS уступчивое за OM5. Приложение : центрове за данни, които изискват бързо внедряване на инфраструктура с разширен обхват, които искат да поддържа производителността на цялата инфраструктура.OM5+, 12 - влакна за взаимно свързване, Пленум, Pan MPO Female to Pan MPO Female, Метод B, Ултра затихване - 77 метра.Този продукт е произведен в Китай.Този продукт е произведен от Panduit.

Характеристики

Продукти в категория

ZRJ Стандартни Закачалки Нескользящие Закачалки за дрехи 10 бр. Здрава и стабилна поставка Пластмасова закачалка Домакински

BGN 27.60

За използване в дома, в офиса, в търговията на дребно, на почивка и събития.Подходящ за захващане на бель

BUSUANZI Мини-Хладилник Електронен Охладител Безшумен Авто Хладилник с 24 литра Голям Капацитет Преносим Компактен Хладилник

BGN 36.16

Автомобилно и домашна употреба : Преносим хладилник има две захранващия кабел, един от които може да се

Бюлетин

Въведете вашия имейл, за да се абонирате и да получите най-добрите оферти и опции от нашия магазин. Ние никога не изпращаме спам. Най-добри цени и гарантиран отличен избор.