• New
Оптичен Пач кабел LC към КТ Дуплекс OM1(62.5/125) мулти-режим 2.0 мм LSZH Яке оптичен Кабел - 1 м/2

Оптичен Пач кабел LC към КТ Дуплекс OM1(62.5/125) мулти-режим 2.0 мм LSZH Яке оптичен Кабел - 1 м/2

Оценка на клиента:
BGN 5.36

Сума
На склад

LC UPC to LC UPC Duplex OM1 Multimode ХАЛОГЕННИ(flame горенето) 2.0 mm Fiber Optic Patch Кабел, 62.5/125μm OM1 multimode, fiber optic cable подходящ за приложения fast Ethernet, gigabit Ethernet и fiber channel, като в центъра за обработка на данни, телекомуникации стая, сървърни ферми, изчислителни мрежи за съхранение на данни и други. място на оптична скок кабели трябва.Детайли кабел пластира влакна : Дължина : 1 до 10 метра(незадължителна), двухшпиндельный (2 стренги влакна), външен диаметър ХАЛОГЕННИ 2.0 mm, подсилени с цип-кабел, LC към КТ прекращенному (максимална загуба конектор : 0.50 d B, характерна загубата на съединителя : 0.30 d B, типичен връщането загуба -30 d B).Затихване на 850nm 3.5 d B/km, отслабване на 1300nm 1.5 d B/km, работна температура -20~70°C. Кабел от оптични влакна OM1 използва два 900um горенето на плътни буферни влакна като средство за оптична свързаност,плътно буфер влакна, обернутое слой арамидной прежда като силови елементи, а след това завършва с ХАЛОГЕННИ (low smoke,нула, халогенни,огнеустойчиви), който е брилянтен, твърд, защита на околната среда, не избледняват, не се чупи и не е лесно да се е деформирал.Вътрешният оптичен кабел е направен от арамида, която е различна здравина, разтегливост, нетоксичностью, огнестойкостью, защита на ядрото и ниско ниво на дим.Този мулти-режим оптичен кабел 62.5/125um OM1 идеален за свързване на приемопередатчиков 100/1000 BASE-SX и т.н. За приложения Fast Ethernet, gigabit Ethernet и fiber channel.Този мулти-режим fiber patch-кабели OM1 отговаря на стандартите на ITU-T G. 651.1, TIA/EIA 492 AAAC и IEC60793-2-10 A1a.2a и отговаря на всички екологични изисквания Ro HS.Мулти-режим оптичен кабел OM1 62.5/125μm е подходяща за приложения, Fast Ethernet, gigabit Ethernet и fiber channel, като центрове за данни, телекомуникационни помещения, сървърни ферми, изчислителни мрежи за съхранение на данни и на всички други места, където е необходимо, оптичен кабели.Този мулти-режим оптичен кабел 62.5/125 OM1 идеален за свързване на приемопередатчиков 100/1000 BASE-SX и т.н.за приложения, Fast Ethernet, gigabit Ethernet и fiber channel.Характеристика : Керамични съвет;Висока возвратная загуба;Ниска затихване, загуба;Добра повторяемост и взаимозаменяемост;Отлична полиране и 100% тестване;Съответствие на стандарта на Telcordia ,GR-326-Core, IECand Ro HS.Приложение : Локална мрежа (LAN)Мрежа за пренос на данни network Telecommunication оптически transmissionnetwork Optical мрежа за достъп(OAN)Активно устройство termination Fiber оптика data transmission(FODT) Test Equipment CATV.

Характеристики

Продукти в категория

Оптичен кабел, Оптичен Кабел Надежден Здрав Керамичен Съвет е Широко Приложимо 12 Strand Design Drive Free за Контролно-измервателни

BGN 50.24

Широки употреба : Широко използван в локална мрежа фибростъкло, система за комуникация фибростъкло, при

Бюлетин

Въведете вашия имейл, за да се абонирате и да получите най-добрите оферти и опции от нашия магазин. Ние никога не изпращаме спам. Най-добри цени и гарантиран отличен избор.